Blog Sayfamız

Blog içeriğimizi oluşturmaya başlıyoruz…

Alesta Naturel ekibi olarak ritimi ve biçimi olan sürekli güncelleme ve eklemeler yaparak ürettiğimiz ürünler; Kaplama (Papel), Kontrplak, plywood ve ahşap ürünlerin kullanım alanları, kullaım şekilleri ve özellikleri hakkkında bilgilendirici, eğitici ve eğlenceli bilgiler öğrenmek ve öğrendikçe paylaşmak için bu blog sayfasını oluşturmaya karar verdik. Dilerizki ihtiyaç duyanlara ve merak edenlere yardımcı olabiliriz.

Bloğumuz için hedeflediğimiz kategoriler:

  • Ürünlerimiz: Ürünlerinizin avantajlarını ve müşterilerinizin ne tür projelerde ürünlerinizi kullandıklarına dair bilgiler paylaşacağız.
  • Endüstri Haberleri: Ahşap, Kontrplak ve Plywood endüstrisi sürekli büyüyen ve gelişen bir endüstri. Sektörden güncel haberleri sürekli burada paylaşacağız.
  • İpuçları ve Püf Noktaları: Ahşapi Kontrplak ve plywood kullanımı ile ilgilibilgiler payleşacağız. Hangi projede hangi ürün kullanılmalı, Doğru kullanım şekli.. vb. konular hakkında yazılarımız olacak.
  • Müşteri İncelemeleri: Müşterilerimizin ürünler hakkında yaptığı incelemeler, paylaşımlar hakkında yazılar yazacağız.
  • Eğitim: Sektörümüzle ilgili sürekli yeni bilgiler öğrenip öğrendiklerimizide burada paylaşmak istiyoruz.

Zaman içerisinde yaptığımız çalışmalara, öğrendiğimiz bilgilere ve bizden talep edilenler doğrultusunda skategorilerimizi güncelleye bilir ve eklemeler yapa biliriz. Umarız bilgilendirici, eğitici olup fayda sağlaya biliriz 🙂